Ολοκληρώθηκε η εγκατάσταση του νέου δικτύου της Κυρλάκης Α.Ε., βασισμένο στο λειτουργικό της Microsoft SBS 2003. Ο server που επιλέχθηκε είναι ο Pepper 3U Xeon 5310 Quadcore και θα εξυπηρετεί είκοσι σταθμούς εργασίας.
![247 8585 1 247 8585 1](https://ibs.gr/wp-content/uploads/2015/06/247_8585_1.jpg)
Ολοκληρώθηκε η εγκατάσταση του νέου δικτύου της Κυρλάκης Α.Ε., βασισμένο στο λειτουργικό της Microsoft SBS 2003. Ο server που επιλέχθηκε είναι ο Pepper 3U Xeon 5310 Quadcore και θα εξυπηρετεί είκοσι σταθμούς εργασίας.