Ολοκληρώθηκε η αναβάθμιση του ιστότοπου της εταιρίας μας. Πιστοί στη νοοτροπία μας να γινόμαστε καλύτεροι και εξελίξιμοι, προσθέσαμε μια καινούρια σημαντική λειτουργία στο site μας. Η επικοινωνία του site με το πρόγραμμα Business Contact Manager για την εγγραφή των επισκεπτών στο newsletter είναι πια γεγονός. Αυτή η ρύθμιση ουσιαστικά απλοποίησε τη διαδικασία της συλλογής email και αποστολής newsletter καθώς μας γλίτωσε κόπο και χρόνο.
![noImageAvailable noImageAvailable](https://ibs.gr/wp-content/uploads/2018/12/noImageAvailable.jpg)